V Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2009

V Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2009 - logoPiąta edycja Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2009 jest projektem międzynarodowym, promującym współczesną fotografię artystyczną, szczególnie popularyzującym dokonania młodych twórców. Tegoroczny festiwal organizowany jest we współpracy z uczelniami artystycznymi i centrami fotografii w Republice Czeskiej.

Program składa się z: części konkursowej kierowanej do młodych twórców do 35 r. życia (wystawa pokonkursowa Galeria Sztuki Mediów ASP, ul. Spokojna 15) i prezentacji młodej fotografii czeskiej. W ramach programu głównego zaprezentowane zostaną: wystawy wybitnych czeskich oraz znanych polskich artystów, odbędzie się również cyklu spotkań i wykładów czeskich i polskich fotografików oraz krytyków fotografii.

reklama

V Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2009 trwać będzie w dniach 24 kwietnia – 7 czerwca 2009 r.


21.01.2009 22:45 Aktualności,