Sharing… / Wespół… - rodem z Australii

W Galerii Aula warszawskiej ASP można oglądać wystawę prac fotograficznych i graficznych studentów, wykładowców i artystów związanych z Queensland College of Art Griffith University w Brisbane w Australii. To efekt współpracy między oboma uczelniami.

Sharing… / Wespół… - zaproszenie

Queensland College to najstarsza uczelnia artystyczna kontynentu, kładąca silny nacisk na projektowanie i wzornictwo, jednocześnie jednak oferująca największą ilość kierunków. Wystawa jest pierwszą prezentacją dorobku uczelni w Europie.

reklama

„Sharing… / Wespół…”, Galeria Aula, Akademia Sztuk Pięknych, Gmach Główny, Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 5. Wystawa czynna 19-30 stycznia 2009 r. Uroczysty wernisaż 23 stycznia 2009, godz. 18.00.


22.01.2009 20:28 Aktualności,