Warsztaty fotograficzne - Fotografia w Twórczych Bieszczadach

Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty „Fotografia w Twórczych Bieszczadach”. Weekendowa impreza plenerowa, przygotowana z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych miłośnikach fotografii krajobrazowej prowadzona jest przez Pawła Brzozowskiego, fotografa, grafika, podróżnika i miłośnika górskich wędrówek. Odbędzie się w dniach 20 – 22 lutego 2009 r. Uczestnicy będą nocowali w Zagrodzie Magija w Orelcu.

reklama

Warsztaty przyjmą formę wycieczek po najciekawszych miejscach w okolicy. Zależnie od zainteresowań, a także od pogody, oprócz zajęć typowo fotograficznych, w programie pojawią się inne atrakcje, w tym m.in. warsztaty rękodzieła (bibułkarstwo, malarstwo na szkle, tkactwo). Organizatorzy planują też ognisko, wędrówkę na rakietach śnieżnych, nartach biegowych oraz wyprawę wiejskimi saniami.

Zapisy i rezerwacje: 0 606 677 198, 0 694 798 651 (Zagroda Magija Magda i Janusz Demkowicz, Orelec 6a, Uherce Mineralne), oraz pod adresem mailowym: janusz@demkowicz.pl