Przestrzeń - Ciało - Zdarzenia

Zbiorowa wystawa fotografii “Przestrzeń – Ciało – Zdarzenia” twórców zrzeszonych w Okręgu Wielkopolskim Związku Polskich Artystów Fotografików to interesujący zbiór zdjęć ilustrujących różnorodne postawy twórcze. Prezentowane prace w rozmaity sposób interpretują zagadnienia określone w temacie ekspozycji. Autorzy wykorzystują różne techniki fotograficzne. Na wystawie znalazły się zdjęcia kolorowe i czarno-białe, dokumentalne, inscenizowane, kompozycje modyfikowane, realizowane w technologii analogowej oraz cyfrowej.

Przestrzeń - Ciało - Zdarzenia

Prace prezentują: Wojciech Beszterda, Henryk Błachnio, Tomasz Ciesielski, Rafał Drozdowski, Mariusz Forecki, Andrzej P. Florkowski, Ewelina Gmerek, Marek Klimaszewski, Włodzimierz Kowaliński, Marian Kucharski, Maciej Kuszela, Maciej Mańkowski, Janusz Nowacki, Zdzisław Orłowski, Marcin Pawlik, Witold Przymuszała, Antoni Rut, Majka Serafin, Kamila Siwińska, Bronisław Schlabs, Piotr Stasik, Leszek Szurkowski, Waldemar Śliwczyński, Stefan Wojnecki i Ireneusz Zjeżdżałka.

reklama

Więcej o wystawie na: www.zpaf-przestrzencialozdarzenia.pl “Przestrzeń – Ciało – Zdarzenia”, Stara Galeria ZPAF, Warszawa. Wystawa czynna do 6 lutego 2009 r.


23.01.2009 22:16 Aktualności,