Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w lutym 2009 r.

Otwarte Warsztaty Toster WSR w lutym 2009r.

Program TOSTER Workshop WSR w lutym 2009 r.:

 • Stratosfer 6 luty 2009 r. godz. 9.00 STRATEGIA REKLAMY i PR
  NORBERT KILEN – Organizacja konferencji prasowej.
  (miejsce: WSR)
  Norbert Kilen jest research directorem w firmie On Board PR. (w firmie od 2003 r.) Współpracował przy projektach dla marek związanych z nowymi technologiami, m.in: de Agostini, Telekomunikacja Polska, Wirtualna Polska, Agfa. Planuje i realizuje działania marketingowe dla produktów z obszaru edutainment (audiobooki, multimedialne programy edukacyjne, gry komputerowe). Przez wiele lat związany z rynkiem wydawniczym jako redaktor prasy specjalistycznej i serwisów internetowych m.in. dla IDG Poland SA (PC World Komputer). Członek Rady programowej Fundacji CentrumCSR.pl. Od 2007 r. członek zarządu Flashbook.pl Sp. z o.o. Autor wielu publikacji popularyzujących wiedzę na temat marketingu, PR i nowych technologii publikowanych w ciągu ostatnich lat m.in. na łamach Pulsu Biznesu, Harvard Business Review, Gazety Finansowej, Gazety Prawnej, Marketingu w Praktyce, Brief, Media i Marketing.
 • GrafoSter 27 luty 2009 r. godz. 9.00 REALIZACJA GRAFICZNA
  Jakub Stępień (Studio Hakobo) – MINI-MAX ID. Czyli jak stworzyć własny system identyfikacji wizualnej
  (miejsce: WSR)
  Jakub Stępień (rocznik 1976) należy do czołówki młodych polskich twórców. Jako jedyny Polak znalazł się w presti-żowym amerykańskim kompendium New Masters of Poster Design, John Foster, Rockport Publishing – wydawnic-twie prezentującym 50 najlepszych grafików-plakacistów świata. Hakobo został też doceniony przez holenderskie wydawnictwo Items, które poświęciło mu artykuł oraz prezentację prac. Z kolei paryska agencja Young & Rubicam zaprosiła go do stworzenia designu francuskiej kampanii Wyborowej (2004/2005), w ramach której zaprojektował bil-bordy oraz limitowaną serię butelek. W Polsce rok temu twórca znalazł się na okładce jedynego w kraju designer-skiego pisma 2+3D, w którym też ukazała się obszerna prezentacja, podsumowująca jego osiągnięcia.

Zapisy, więcej informacji stronie: Toster Workshop WSR.


26.01.2009 18:20 Aktualności,