Festiwal Fotografii Młodych

I Międzynarodowy Festiwal Fotografii MłodychI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Młodych, którego głównym celem jest promocja młodej rozwijającej się sztuki fotograficznej i odkrywanie talentów ogłosił konkurs na fotograficzną wystawę festiwalową.

Jeżeli nie przekroczyłeś 30 roku życia prześlij swoją propozycję. Najlepsze prace zostaną pokazane i nagrodzone. Wystawy zawisną w przestrzeni publicznej: autobusach, witrynach sklepowych, na stacji PKP i słupach ogłoszeniowych, w klubach, pubach i restauracjach.

Wystawa powinna składać się z 10-45 prac. Jeden autor może nadesłać maksymalnie 3 propozycje wystaw. Propozycje należy wysłać w postaci plików .jpg lub .tif o krótszym boku min. 800 pixeli na maila konkurs@fotojaroslaw.pl lub na płycie CD/DVD na adres: Klub Młodych Fotografów, pl. Mickiewicza 6, 37-500 Jarosław. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 kwietnia 2009 na stronie internetowej Festiwalu.

reklama

Zgłoszenia można składać do 31 marca 2009 r.
7-9 sierpnia 2009 r., I Ogólnopolski Festiwal Młodej Fotografii, Jarosław.


30.01.2009 19:55 Aktualności,