Przenikanie Agnieszki Mroczek

Projekt zatytułowany “Przenikanie” to praca dyplomowa Agnieszki Mroczek zrealizowana pod kierunkiem Stanisława Wosia, poświęcona tajemnicy spotkania i mieszania się różnych światów. Jego autorka stara się za pomocą obrazów uchwycić magię, ulotność i istotę tytułowego przenikania.

reklama

Agnieszka Mroczek (rocznik 1981) ukończyła Warszawską Szkołę Fotografii, jest też absolwentką Wydziału Biologii UW. Obecnie odbywa studia doktoranckie na tym samym Wydziale. Prezentowała prace podczas wystaw zbiorowych, m.in.: Galeria Bezdomna (CSW Zamek Ujazdowski – w ramach wystawy Efekt Czerwonych Oczu. Fotografia Polska XXI wieku, 2008), III Międzynarodowy Salon Martwa Natura w Fotografii (Częstochowa, 2007), DiArte, 21 nowych fotografów (Galeria DiArte A&S, 2006). Uhonorowana wyróżnieniem w konkursie Pilsner Urquell International Photography Awards w kategorii Deeper Perspective, za cykl The merging.

Agnieszka Mroczek, „Przenikanie”, Green Gallery, Warszawa, ul. Krzywe Koło 2/4. Wystawa czynna od 6 do 22 lutego 2009 r.


04.02.2009 21:19 Aktualności,