Foto na szaro

Zdjęcia autorstwa Malwiny de Brade, Alicji Pietras, Piotra Rosińskiego, Marty Skłodowskiej, Melanii Avanzato, Katarzyny Skury i Jacka Sołkiewicza zrzeszonych w grupie Szare dni, prezentowane są na wystawie w warszawskiej Galerii Jabłkowskich.

Grupa Szare Dni

Grupa Szare Dni powstała w 2008 r. Wspólną cechą prezentowanych zdjęć jest charakterystyczna szarość, która z czasem stała się znakiem rozpoznawczym grupy. Zamiłowanie do specyficznego rodzaju fotografii doprowadziło do swoistego połączenia wizji, w ramach której każdy z fotografów pokazuje cząstkę własnego świata i związanych z nim przeżyć. Wystawa zaprasza widza do chwili refleksji i stanowi niecodzienną projekcję emocji oraz spostrzeżeń, często tajemniczych, wręcz mrocznych, choć nie pozbawionych naturalności.

reklama

Grupa Szare Dni, Galeria Jabłkowskich, Warszawa ul. Chmielna 21. Wystawa czynna do 13 marca 2009 r.


09.02.2009 11:03 Aktualności,