Konkurs fotograficzny Wszystkie dzieci świata

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ogłasza trzecią edycję konkursu fotograficznego “Wszystkie dzieci świata” i zaprasza do udziału w nim wszystkich miłośników fotografii, bez względu na wiek. Tematem konkursu jest życie dziecka we współczesnym świecie.

reklama

Prace można realizować w dowolnej technice. Zalecane jest jednak przygotowanie zdjęć na papierze fotograficznym. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 fotografii pojedynczych lub zestawów. Udział w konkursie kosztuje 20 PLN.

Podpisane prace, wraz z kartą zgłoszeniową i potwierdzeniem dokonania wpłaty, należy wysłać lub dostarczyć osobiście do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Słupska 31, 28-133, Pacanów, z dopiskiem “Wszystkie Dzieci Świata” w terminie do 15 kwietnia 2009 r.

Więcej informacji na: http://foto.pacanow.eu


09.02.2009 11:07 Aktualności,