OFF Miesiąca Fotografii w Krakowie – nabór trwa

Konkurs projektów do Programu OFF 2009 MFK skierowany do utalentowanych młodych twórców, przygotowano w tym roku we współpracy z serwisem społecznościowym MySpace. Zgłoszenia przyjmowane są od autorów z całego świata. Najciekawsze projekty, wyłonione przez jury, zostaną zaprezentowane podczas nadchodzącego festiwalu. Wystawy wezmą udział w plebiscycie publiczności. Nagrodą główną będzie produkcja profesjonalnej wystawy oraz udział w festiwalu w 2010 r.

reklama

Do konkursu można zgłaszać kompletne projekty fotograficzne, w tym zdjęcia, instalacje oraz prezentacje multimedialne cykli, reportaży i zestawów tematycznych. Organizatorzy przyjmują zarówno projekty już wyprodukowane (np. wydrukowane) jak i te utrwalone jedynie w formie pliku cyfrowego. Jury w składzie Inga Schneider, Roman Babjak oraz Mikołaj Długosz wybierze 15 laureatów konkursu, dodatkowo Fundacja Sztuk Wizualnych przyzna wyróżnienia. Wszystkie wyłonione prace zostaną zaprezentowane w Programie OFF podczas festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie w okresie od 6 do 31 maja 2009 r.

Termin zgłaszania prac upływa 15 marca 2009 r.


12.02.2009 12:20 Aktualności,