Konkurs w ramach OFFO 2009

III Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej OFFO odbędzie się w listopadzie 2009 r. na terenie Górnego Śląska. Można już nadsyłać zgłoszenia do udziału w Festiwalu. Prace zaproszonych autorów będą równocześnie eksponowane w około 40 galeriach górnośląskich. Towarzyszyć im będą wykłady, prelekcje i pokazy multimedialne. Organizatorzy planują wydanie wspólnego katalogu dla wszystkich wystaw oraz zobowiązują się do opracowania wielojęzycznej strony internetowej Festiwalu.

reklama

Festiwal skierowany jest do zaproszonych twórców, zarówno polskich jak i zza granicy. Warunkiem wzięcia udziału jest nadesłanie conajmniej 5 prac (cyklu, zestawu, wystawy lub niejednorodnego zbioru). Nie określa się tematyki, formy i formatu prac. Jedynym warunkiem jest, żeby to były prace wykonane techniką otworkową (pinhole photography).

Prace można zgłaszać do 31 marca 2009 r. Dodatkowych informacji udziela Grupa Trzymająca OFFO. Kontakt: offo@wp.pl alternatywny offo3@o2.pl Adres: Galeria Ciasna 44-335 Jastrzębie Zdr., ul. Katowicka 17. Więcej na: www.offo2009.ovh.org


16.02.2009 22:06 Aktualności,