Konkurs fotograficzny o mieście Łodzi

Rozpoczęła się 13 edycja konkursu fotograficznego “Oblicza Łodzi”. Impreza skierowana jest do wszystkich autorów, którzy nie zajmują się fotografią zawodowo. Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych. Wysyłać można reportaże oraz prace pojedyncze w dwóch kategoriach: Reportaż i Impresje.

reklama

W pierwszej zgłaszać można cykle od 3 do 6 zdjęć. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa projekty. W drugiej oceniane będą zdjęcia pojedyncze. Wysyłać można do 3 fotografii. Konkurs zakończy wystawa najciekawszych prac w Galerii Promocji Młodych Bałuckiego Ośrodka Kultury Rondo w Łodzi, która odbędzie się na przełomie kwietnia i maja 2009 r.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: Bałucki Ośrodek Kultury Rondo, ul. Limanowskiego 166, 91-027 Łódź. Termin nadsyłania upływa 15 kwietnia 2009 r.


19.02.2009 21:47 Aktualności,