Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w marcu 2009 r.

Otwarte Warsztaty Toster WSR w marcu 2009r.

Program TOSTER Workshop WSR w marcu 2009 r.:

 • GrafoSter 6 marzec 2009 r. godz. 9.00 REALIZACJA GRAFICZNA
  KAROL ŚLIWKA – Projektowanie znaku
  (miejsce: WSR)
  Karol Śliwka jest absolwentem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (dyplom w 1959 r.). Zajmuje się grafiką użytkową. Za twórczość graficzną otrzymał Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki na I Ogólnopolskiej Wystawie Znaków Graficznych, Nagroda I Stopnia Prezesa Rady Ministrów, Złoty Wawrzyn Olimpijski w dziedzinie plastyki, Złoty medal na Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach, Srebrny medal za serię plakatów olimpijskich, “Złote Kasztany” za opakowania, nagroda za znaczek pocztowy Organizacji Narodów Zjednoczonych i inne.
  Wyróżniony także Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką “Za zasługi dla Warszawy”, odznaką “Zasłużony Działacz Kultury” oraz Złotym Medalem “Zasłużony Kulturze GLORIA ARTIS” i innymi.
  Jest autorem tak znanych znaków graficznych jak PKO, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Fabryka Kosmetyków Uroda, Generalna Dyrekcja Dróg Publicznych, Polska Federacja Sportu, Polton, Dom Handlowy Smyk, Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej. Zaprojektował liczne plakaty i najbardziej znane polskie znaczki pocztowe.
 • FilmoSter 13 marca 2009 r. godz. 9.00 SESJA FILMOWA
  MACIEJ ODOLIŃSKI – Warsztat montażu filmowego
  (miejsce: WSR)
  Reżyser i scenarzysta, jest absolwentem poznańskiego Liceum Sztuk Plastycznych, Wydziału Operatorskiego Łódzkiej Filmówki, oraz Wydziału Reżyserii, oraz autorem scenariuszy, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i fabularnych. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich oraz koła Scenarzystów. Członek Zarządu Stowarzyszenia Film 1,2. Zrealizował: Wprost – lista najbogatszych (1997, film dokumentalny, RTL7); Hermaszewski – Ciężar nieważkości (1997, film dokumentalny, TVP 1); Szapołowska – Nowe spojrzenie (1998, film dokumentalny, TVP 2); 24 dni (1999, film dokumentalny, TVP 1); W sieci (2000, magazyn internetowy, 112 odc., TVP 2); Xero (2003, film fab., k.m., dqfilms/Studio A, prem. Canal+), City (2005, film fab., k.m., dqfilms/Quartet, prem. TVP); Naznaczony (2008, pilot serialu (+ scriptdoctring), TVN); 7’minut (2009, film fab., dqfilms/quartet, Warszawska Szkoła Reklamy, w posprodukcji)
 • FotoSter 20 marca 2009 r. godz. 9.00 SESJA FOTOGRAFICZNA
  ZBIGNIEW RESZKA – Fotografia aktu, sesja z modelką
  (miejsce: Studio NM)
 • StratoSter 27 marca 2009 r. godz. 9.00 STRATEGIA REKLAMY i PR
  LESZEK STAFIEJ – Aura marki
  (miejsce: WSR)
  Specjalizuje się w komunikacji społecznej, marketingowej i mediach. Jest niezależnym doradcą ds. komunikacji społecznej, marketingowej i mediów; autorem seminariów, programów komunikacji i relacji publicznych, programów edukacji społecznej i marketingu regionalnego, korporacyjnej odpowiedzialności społecznej (CSR); autorem cyklu felietonów marketingowych Gwoździem w mózg (Brief); doradcą ds. komunikacji MSZ, MRR, MON, POT, Stowarzyszenia IPE (Integracja.Przedsiębiorczośc.Edukacja); panelistą TOK FM, RMF FM, TVP, TVN, Polsat, PR1, PR3, Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej; współzałożycielem i wiceprezesem IFR (Inicjatywa Firm Rodzinnych); członkiem Kolegium Marki Dolnego Śląska i członkiem rady programowej Fundacji dla Polski.
  Był współzałożycielem i wiceprezesem Radia Zet, Dolnośląskiego Radia BRW, Dziennika Życie; doradcą BBC ds. komunikacji społecznej; przewodniczącym komisji TVP ds. standardów dziennikarstwa informacyjnego; pomysłodawcą, współautorem i współproducentem cyklicznych programów telewizyjnych “Miliard w rozumie”, “Kochamy polskie seriale”, “Kochamy polskie komedie”; dyrektorem kreacyjny McCann-Erickson Warszawa, jurorem międzynarodowych festiwali Cresta, Clio, Golden Drum, Crackfilm, Złote Orły, Kreatura; wiceprezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy w Polsce (IAA).

Zapisy, więcej informacji stronie: Toster Workshop WSR.


23.02.2009 21:32 Aktualności,