Making of Foto Film

I Międzynarodowy Konkurs Fotografii Filmowej odbędzie się przy okazji Festiwalu Filmowego “Młodzi i Film” w Koszalinie. Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach: “Fotografia kadru filmowego” i “Fotografia z planu filmowego”.

reklama

Konkurs planowany jest jako wydarzenie cykliczne i adresowany do wszystkich ludzi zajmujących się fotografią filmową w kraju i na świecie, którzy jako fotosiści i fotoreporterzy z planów filmowych, związani są z tą profesją na stałe lub czasowo.

Na pomysł ogłoszenia inicjatywy znaczący wpływ miał fakt, że ten odłam środowiska fotograficznego nie ma, jak na razie możliwości eksponowania swoich prac na konkursach, przeglądach czy festiwalach. Organizatorzy oczekują na zdjęcia pochodzące z Polski i z zagranicy, ze starych i nowych produkcji filmowych, z monumentalnych głośnych produkcji i artystycznych.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2009 r. Więcej na www.polskifilm.com/konkurs


27.02.2009 19:56 Aktualności,