Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w kwietniu 2009 r.

Otwarte Warsztaty Toster WSR w kwietniu 2009r.

Program TOSTER Workshop WSR w kwietniu 2009 r.:

 • StratoSter 3 kwietnia 2009 r. godz. 9.00 STRATEGIA REKLAMY i PR
  TOMASZ SZYMCHEL – Eventing w marketingu politycznym.
  (miejsce: WSR)
  Tomasz Szymchel (rocznik 1966) w 1990 r. pełnił funkcję Zastępcy Szefa Działu Informacyjnego w Biurze Prasowym Sztabu Wyborczego Lecha Wałęsy. W 1993 r. był Szefem Biura Prasowego Krajowego Sztabu Wyborczego BBWR i otrzymał Nagrodę Szefa Kancelarii Prezydenta RP za opracowanie i wprowadzenie w życie metody organizacji od strony mediów oficjalnych wizyt państwowych. W latach 1994-1995 doradca do spraw mediów Klubu Parlamentarnego BBWR, a w 1995 r. Szef Biura Prasowego Krajowego Sztabu Wyborczego Lecha Wałęsy. W roku tym otrzymał też Nagrodę Prezydenta RP za całokształt działalności. Do 1996 r. pracował w Kancelarii Prezydenta RP, w Zespole Obsługi Politycznej i Biurze Prasowym Prezydenta RP. W 1997 r. założył Practical PR s.c, firmę związaną z działalnością w zakresie Public Relations i reklamy. W latach 2002-2004 był redaktorem naczelnym i wydawcą dwutygodnika “Co Słychać”, a w latach 2005-2006 pełnił funkcję PR managera w projekcie Inicjatywy Wspólnotowej EQUALZORON, finansowanej z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). W latach 2006-2007 był rzecznikiem prasowym Telewizji Polskiej S.A., a w 2007 r. doradcą ministra ds. Public Relations i rzecznikiem prasowym Ministerstwa Budownictwa. W latach 2008-2009 pełnił funkcję pełnomocnika zarządu ds. PR w Instytucie Lecha Wałęsy i odpowiadał za Projekt “Nobel 25”.
 • FilmoSter 17 kwietnia 2009 r. godz. 9.00 SESJA FILMOWA
  RAFAŁ LISTOPAD – Warsztat montażu w programie Final Cut.
  (miejsce: WSR)
  Rafał Listopad jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Wyróżniono go licznymi nagrodami m.in. nagrodą za montaż oraz “profesjonalność, delikatność i dobrą energię” na KSF “Młodzi i Film” w 2006 r. za film “Oda do radości”, Offskarem Polską Nagrodą Kina Niezależnego za najlepszy montaż w 2008 r. za film “Trójka do wzięcia” i nominacją w kategorii najlepszy montaż do Orłów 2008 – Polskich Nagród Filmowych za “Katyń”. Ma w dorobku montaż filmów: “Oda do radości”, “Statyści”, “Trójka do wzięcia”, “Katyń”, “Środa, czwartek rano” oraz serial telewizyjny “Hotel pod żyrafą i nosorożcem”.
 • FotoSter 24 kwietnia 2009 r. godz. 9.00 SESJA FOTOGRAFICZNA
  JACEK POREMBA – Autorska fotografia mody.
  (miejsce: Studio NM)
  Jacek Poremba (rocznik 1966) specjalizuje się zarówno w fotografii komercyjnej (moda, reklama, portret), jak i w fotografii autorskiej. Najbardziej znanym jego cyklem jest “Sudan” z 2001 r. Później powstały m.in. “Algieria” i “Emotion one”. Był wielokrotnie nagradzany na prestiżowych konkursach, m.in. otrzymał wyróżnienie Nikon Award (Japonia, 1993), drugą nagrodę w konkursie Polaroida (USA, 1998), Złote Orły w konkursie reklamy za katalogi Joanny Klimas (1999). Współpracuje z najważniejszymi polskimi magazynami: “Viva”, “Uroda”, “Gala”, “Cosmopolitan”, “Twój Styl” i “Marie Claire”. Jest autorem wielu okładek płyt znanych polskich muzyków: Kaya/Bregovic, Kasia Nosowska, Lipnicka/Porter, Edyta Bartosiewicz, Anna Maria Jopek czy Maria Peszek. Fotografował również dla Opery Narodowej, tworząc plakaty do przedstawień Mariusza Trelińskiego i Krzysztofa Warlikowskiego.

Zapisy, więcej informacji stronie: Toster Workshop WSR.


22.03.2009 14:03 Aktualności,