WSR na Targach Film - Video - Foto w Łodzi

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza do odwiedzenia XII Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO, jakie będą miały miejsce w Łodzi w dniach 2-4 kwietnia 2009 r.

Na naszym stoisku umieszczonym w Hali 1 na antresoli chętnie spotkamy się ze wszystkimi adeptami fotografii, filmu i grafiki, którzy zainteresowani są podjęciem regularnej nauki tych zawodów, ukierunkowanej na działanie w branży reklamowej, a także ze wszystkimi pasjonatami, chcącymi rozwijać swoje zainteresowania w oparciu o kursy i warsztaty tematyczne.

Na tegorocznym FILM VIDEO FOTO wystawia się blisko 150 firm z kraju i zagranicy. Wśród wystawców znajdą się największe na polskim rynku firmy z branży. Jak zwykle Targom towarzyszy bogaty program seminariów, warsztatów, prezentacji i spotkań m.in. Cyfrowej Kreacji Obrazu, edycji zdjęć w programie Photoshop oraz obróbki wideo w programie Premiere, warsztaty filmowe dla początkujących, przegląd tradycyjnych i współczesnych technik animacyjnych.

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza szczególnie na prelekcję Szymona Kobusińskiego, wykładowcy WSR, poświęcona fotografii podwodnej, którą odbędzie się 3 kwietnia 2009 r. o godz. 11.00.

Targom towarzyszą także interesujące wystawy m.in. „Atak łaskotek” prezentująca wybrane fotografie artystów biorących udział w Programie Głównym ósmej edycji Fotofestiwalu w Łodzi, a także „Czas przeszły dokonany” Bodana Łopieńskiego.

XII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO odbędą się w dniach 2–4 kwietnia 2009 r. w Łodzi (Hala 1 i Hala 2, ul. Stefanowskiego 30, Hala 3, ul. Skorupki 21, Hala 4, ul. Stefanowskiego 17). Więcej na: http://www.mtl.lodz.pl/fair/web/index/id/87