Fotografia na sprzedaż po raz piąty

W warszawskiej galerii ART+On można oglądać zdjęcia, które 29 kwietnia 2009 r. będzie można kupić podczas 5. Aukcji Fotografii Kolekcjonerskiej. Wybór prac jest ogromny. Nowością oferty jest duży zbiór prac zagranicznych artystów, m.in. Nan Goldin, Paula Stranda, Arno Fischera.

5 Aukcja Fotografii Kolekcjonerskiej, Galeria ART+On, Warszawa

Spośród rodzimych twórców nie braknie prac mistrzów fotografii – Edwarda Hartwiga, Jana Bułhaka czy Jerzego Benedytkta Dorysa oraz Karola Hillera, którego heliografika po raz pierwszy jest do kupienia na aukcji.

reklama

Prace współczesnych artystów reprezentowane są między innymi przez: Bronisława Schlabsa, Marka Piaseckiego, Natalię LL, Andrzeja Lachowicz, Pawła Kwieka, Zofię Kulik, Ryszarda Waśko, Maxa Hexera, Teresę Murak, Izabelę Gustowską, Ivo Nikicia, Konrada Kuzyszyna, Jadwigę Sawicką, a także grupę artystyczną Łódź Kaliska.

5 Aukcja Fotografii Kolekcjonerskiej, Galeria ART+On, Warszawa, ul. Senatorska 11. Wystawa czynna do dnia aukcji 29 kwietnia 2009 r.


09.04.2009 22:14 Aktualności,