Konkurs fotograficzny miast pozytywnych

Alior Bank ogłosił ogólnopolski konkurs fotograficzny „Pozytywy naszych miast”, który potrwa 10 tygodni. Jego celem jest przedstawienie polskich miast oczami ich mieszkańców oraz zebranie wyjątkowej kolekcji zdjęć, przedstawiającej najciekawsze fragmenty otaczającej przestrzeni.

reklama

Na portalu konkursowym http://konkurs.aliorbank.pl, można odwiedzić stronę każdego z 66 miast, w których znajdują się placówki Alior Banku. Po zarejestrowaniu udziału w konkursie, należy zdjęcia swojego autorstwa w galerii, poświęconej jego miastu. Nagrody główne w konkursie to 3 nowoczesne laptopy oraz 7 wysokiej klasy aparatów fotograficznych firmy Olympus. Zostanie także przyznane 66 nagród publiczności w postaci cyfrowych ramek na zdjęcia. Otrzymają je autorzy zdjęć, które uzyskają najlepsze oceny od pozostałych uczestników konkursu w każdym mieście.


28.05.2009 21:23 Aktualności,