Wystawa laureata konkursu Fotografia Młodych

Prezentowana w ramach cyklu “Fotografia Młodych” ekspozycja Piotra Zbierskiego w warszawskim Ateneum to efekt konkursu dla młodych fotografów od kilku lat organizowanego przez galerię.

Fotografia Młodych, ekspozycja Piotra Zbierskiego

Prezentowana seria jest zbiorem zdjęć powstałych przez ostatnie 2 lata. Dotyczy relacji między dwojgiem ludzi i ich otoczeniem. Jest zapisem intymnych relacji, choć nie o erotykę w tej intymności chodzi, a o silne emocje, zaufanie, wzajemne poznawanie siebie i układanie życia w kontekście bycia z drugą osobą, ale także w kontekście innych osób, czasem przypadkowo spotykanych.

reklama

Piotr Zbierski, ”White Elephants”, Galeria Ateneum Młodych, Warszawa, ul. Piwna 51/53. Wystawa czynna w dniach 3-30 czerwca 2009 r.


01.06.2009 18:11 Aktualności,