Foto-Odlot 2009

Ruszył XII Międzynarodowy Niekonwencjonalny Konkurs Fotograficzny „Foto Odlot” organizowany pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP.

„Odlot” to funkcjonujące w młodzieżowym slangu określenie stanu polegającego na oderwaniu się od rzeczywistości, ogólnie przyjętych schematów, norm i utartych wzorców. Tematem konkursu jest jego fotograficzna interpretacja.

reklama

Konkurs dostępny jest dla wszystkich fotografujących. Każdy autor może zgłosić na konkurs do 4 najbardziej „odlotowych” prac czarno-białych lub barwnych, wykonanych w dowolnej technice. W zgłoszonych pracach mogą znajdować się dwa zestawy (do 3 zdjęć w każdym) wyraźnie oznaczone, które będą traktowane jako prace pojedyncze. Format prac od 20×30 cm do 50×70 cm.

Prace należy przesłać na adres: Wojewódzki Dom Kultury, ul. S. Okrzei 7, 35-959 Rzeszów z dopiskiem: Foto-Odlot.

Termin nadsyłania prac upływa 10 sierpnia 2009 r.

Więcej na: www.wdk.podkarpackie.pl


02.06.2009 23:05 Aktualności,