Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w czerwcu 2009 r.

Otwarte Warsztaty Toster WSR w czerwcu 2009r.

Program TOSTER Workshop WSR w czerwcu 2009 r.:

 • FotoSter 19 czerwca 2009 r. godz. 9.00 SESJA FOTOGRAFICZNA
  PAWEŁ ŻAK – Martwa natura – studium przedmiotu, symbol, akcja
  (miejsce: Studio NM)
  Paweł Żak (rocznik 1965) studiował nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentem Wydziału Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom uzyskał w 2002 r. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików od roku 1995. W latach 2000-2003 aktywny członek stowarzyszenia “Latarnik”. Od 2001 r. zajmuje się także nauczaniem fotografii. Autor licznych wystaw indywidualnych, z których najważniejsze to: Bliski znajomy Galeria FF, Łódź (2008); Słodki poniedziałek i inne martwe natury Galeria Luksfera, Warszawa (2008); Opowieści Instytut Polski, Bratysława, Słowacja (2007); Fotografie Muzeum Henri Martin, Cahors, Francja (2006); Słoneczniki i inne fotografie Galeria Luksfera, Warszawa (2005); A Close Acquaintance Museum Centre Vapriikki, Tampere, Finlandia (2005); A Close Acquaintance Mai-Photographie, Quimper, Francja (2005); A Close Acquaintance Rencontres d’Arles, Arles, Francja (2004); Bliski znajomy Mała Galeria ZPAF/CSW, Warszawa (2004); 15 fotografii Galeria ZPAF, Kraków (2003); Fotografie Galeria WM, Amsterdam, Holandia (2003); Opowieści i inne fotografie Galeria FF, Łódź (2000); Tales Galeria Image, Aarhus, Dania (1999); Opowieści, Mała Galeria ZPAF/CSW, Warszawa (1999).
  Jego prace brały udział w istotnych ekspozycjach zbiorowych m.in.: Marzyciele i świadkowie. Fotografia Polska XX wieku Muzeum Narodowe, Kraków (2008); Czas zapamiętany Centrum Sztuki Współczesnej, Warszawa (2007); Miasto-nie moje Muzeum Sztuki, Łódź (2007); Ja – Inni: Auto-portret fotografii Jelenia Góra; Łódz; Poznań; Wrocław (2004-2005); Dotknięcie realności Galeria Arsenał, Poznań (2003); Wokół dekady. Fotografia polska lat 90-tych Muzeum Sztuki Łódź; Muzeum Narodowe Wrocław; BWA Bielsko-Biała (2002); Powiększenie. Fotografie w czasach zgiełku PKiN, Warszawa (2002); Penetracje Bratysława, Słowacja (2000); II Biennale Fotografii Galeria Miejska Arsenał, Poznań (2000); Eystra Sylt Replica Art Centre , Sztokholm, Szwecja (1999); Together Again? Galeria Image, Aarhus, Dania (1999); Wyspy widzialności Galeria Arsenał, Poznań (1999); Images 98 European Photography Contest, Vevey, Szwajcaria Prix Broncolor de la lumiere (1998).
  Prace Pawła Żaka znajdują się w zbiorach: Muzeum Narodowego w Warszawie, Bibliotheque Nationale w Paryżu, Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, Muzeum Sztuki w Łodzi oraz w kolekcjach prywatnych w Polsce, Francji, Norwegii, Danii, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie.
 • StratoSter 15 maja 2009 r. godz. 9.00 STRATEGIA REKLAMY i PR
  JACEK ADAMSKI (agencja NOWE MEDIA) – Inny wymiar komunikacji – ABC planowania i realizacji niestandardowych kampanii reklamowych (ambient media)
  (miejsce: WSR)
  Jacek Adamski (rocznik 1968) jest założycielem, prezesem i dyrektorem generalnym grupy Nowe Media założonej w 2004 r., w skład której wchodzą spółki realizujące niestandardowe działania komunikacji marketingowej, reklamowe i PR.
  Ukończył polonistykę na UW, był dziennikarzem BBC, Agencji Informacyjnej SIS Serwis, tygodnika „Prawo i Życie”, a także sekretarzem redakcji politycznej i krajowej PAP oraz szefem zespołu do działań specjalnych Departamentu PR w Telekomunikacji Polskiej SA. W firmie Nowe Media realizował niestandardowe projekty reklamowe dla takich klientów jak Rossmann, Arcelor Mittal, Asseco Poland, Mazda, OBI, Polkomtel, Wydawnictwo G+J, Gorenje, Zibi, Zelmer, Kompania Piwowarska, Saturn Polska, BZ WBK, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Akson Studio, Graal SA, Nokia, Jelfa i innych. Współpracuje z kluczowymi domami mediowymi: Initiative Media, Starcom, Metropolis, Universal McCann, Mediacom oraz z międzynarodową agencją kreatywną JWT.

Zapisy, więcej informacji stronie: Toster Workshop WSR.


03.06.2009 00:38 Aktualności,