Pokaż się w Oknie

Galeria Okno w Słubicach zachęca do nadsyłania portfolio wystawowego. Znajduje się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, istnieje od 2002 r. Zgodnie ze swoim programem prezentuje fotografię oraz prace multimedialne.

Propozycja skierowana jest do artystów o ugruntowanej pozycji, ale także do młodych poszukujących twórców. Galeria nie narzuca języka wypowiedzi, może być to fotografia, wideo, instalacja. W wyniku konkursu portfolio wyłoniony zostanie program wystawienniczy na rok 2009.

reklama

W przesyłanych propozycjach powinny znajdować się następujące informacje i materiały: prezentacja ilustrująca prace wystawiennicze; krótki opis koncepcji prac; dane techniczne: (format i ilość prac, przygotowanie ekspozycyjne); nota biograficzna dotycząca działalności artystycznej, wystawienniczej (lub jej braku); dokładne dane adresowe (imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail, strona www).

Propozycje przesyłać należy na adres: Galeria OKNO, ul. Maja 1, Słubice. Informacje udzielane są pod numerem 095 758 2832 lub elektronicznie: galeriaokno@op.pl


20.10.2008 15:05 Aktualności,