Konkurs National Geographic 31 sierpnia 2009 r.

Magazyn National Geographic Polska po raz piąty zaprasza wszystkich fotografów oraz miłośników fotografowania do udziału w Wielkim Konkursie Fotograficznym. W ciągu 4 lat trwania konkursu do redakcji przyszło ponad 177 tysięcy zgłoszeń. Konkurs to najpopularniejsze wydarzenie tego typu w Polsce i Europie. Pierwszy raz w jego historii zgłoszenia mogą być nadsyłane drogą elektroniczną. Na zwycięzców konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody: publikacja zdjęć na łamach polskiej edycji magazynu National Geographic oraz wysokiej klasy sprzęt fotograficzny.

reklama

Uczestnicy mogą nadsyłać fotografie przez serwis społecznościowy Lumisfera.pl w następujących kategoriach: Krajobraz, Ludzie, Zwierzęta, Adventure, Fotoreportaż oraz Pejzaż polski. Zdjęcia oceni jury pod przewodnictwem Tomasza Tomaszewskiego, konsultanta generalnego magazynu National Geographic Polska. W skład tegorocznego jury wchodzą: Tomasz Sikora, Piotr Andrews, Grzegorz Leśniewski, Martyna Wojciechowska i Wojciech Franus.

Wyniki 5. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali połączonej z obchodami 10-lecia National Geographic Polska, która odbędzie się 1 października 2009 r.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 sierpnia 2009 r.

Więcej na: www.national-geographic.pl i www.lumisfera.pl


04.06.2009 05:36 Aktualności,