Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne Olsztyn 2009

Rozpoczęły się Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne przeznaczone dla wszystkich fotografujących. Każdy autor może nadesłać maksymalnie 6 prac, przy czym ich tematyka nie musi być identyczna. Kategorie tematyczne tegorocznej edycji to: Człowiek /kategoria wspólna dla tematów: portret, reportaż, akt, ludzie/; Architektura; Natura /kategoria wspólna dla tematów: pejzaż, fauna, flora/. Technika wykonania prac to papier fotograficzny bądź papier do drukarek do wydruków fotograficznych. Format zdjęcia nie może być mniejszy niż 20×25 cm i nie większy niż 60×80 cm. Prace będą kwalifikowane i oceniane przez jury w składzie: Jacek Poremba, Ryszard Czerwiński, Paweł Staszak i Marek Marcinkowski.

Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne Olsztyn 2009

Nagrodzone i wyróżnione prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej, rozpoczynającej się w dniu rozstrzygnięcia konkursu i wręczenia nagród tzn. 22 listopada 2008 r.

reklama

Termin nadsyłania prac upływa 15 listopada 2009 r. Należy je przesyłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 3, 10-538 Olsztyn.


16.06.2009 14:18 Aktualności,