Fotografia industrialna FOTO-PEIN 2009

3 Konkurs Fotografii Industrialnej “FOTO-PEIN” 2009 adresowany jest do twórców zainteresowanych tematyką przemysłową i industrialną, poszukujących i chcących promować nowe spojrzenie na tę tematykę. Celem konkursu jest także tworzenie archiwum “znikających punktów” architektury i infrastruktury przemysłowej.

reklama

Konkurs adresowany jest zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Rozgrywany jest w następujących kategoriach: architektura, budowle przemysłowe oraz inne obiekty przemysłowe; industri – maszyny, urządzenia, infrastruktura przemysłowa (linie kolejowe, torowiska, tunele, wiadukty itp.); future – obiekty przemysłowe powstałe po 1990 r.

Prace należy nadsyłać na adres: Dom Kultury w Rybniku – Chwałowicach, ul. 1 Maja 95, Rybnik.
Termin nadsyłania prac zgłoszeń upływa 31 lipca 2009 r.

Więcej na: www.fotopein.dkchwalowice.pl


19.06.2009 21:41 Aktualności,