Kaukaz na zdjęciu

Nowa wystawa w warszawskiej Kordegardzie odbywa się w ramach festiwalu Transkaukazja, mającym na celu promocję sztuki krajów Kaukazu. W galerii można zobaczyć fotografie miast tego regionu autorstwa współczesnych artystów działających w kaukaskich miastach Armenii, Azerbejdżanu i Gruzji. Fotografie, filmy i obiekty przestrzenne ukazują krajobraz i architekturę tego rejonu świata naznaczoną historią i przemianami społeczno-ekonomicznymi oraz codzienną egzystencję mieszkańców.

Kaukaz na zdjęciu

W wystawie udział biorą: Varham Aghasyan (Armenia), Chingiz Babayev, Orkhan Huseynov, Farid Mamedov i Tarlan Gorchu, Jeyhun Ojadov (Azerbejdżan) oraz Gio Sumbadze (Gruzja).

reklama

„Baku, Erywań, Tibilisi: Odbiór! Kaukaskie miasta”, Galeria Kordegarda, Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 15/17. Wystawa czynna do 30 sierpnia 2009 r.


29.06.2009 22:48 Aktualności,