Konkurs na udział w warsztatach fotoreporterskich

Agencja Napo i Yours Gallery są organizatorami warsztatów przeznaczonych dla młodych reporterów. Zajęcia poprowadzą fotografowie agencji Napoimages: Wojtek Grzędziński, Adam Lach, Filip Ćwik, Piotr Małecki i Maciej Jeziorek.

Skierowane są one do osób, które zaczynają pracę zawodową lub już zaczęły, a czują potrzebę konsultacji i rozwoju swoich umiejętności. Warsztaty zostały podzielone na trzy spotkania, które odbywać się będą w kolejne soboty sierpnia (począwszy od 8.08.2009 r.) w Yours Gallery.

reklama

W czasie trwania warsztatów 20 uczestników, którzy zostaną wcześniej wybrani na podstawie nadesłanego portfolio, zostanie podzielonych na 4-osobowe grupy, które będą pracować z jednym wybranym fotografem z Agencji Napo Napoimages.

Aby wziąć udział w warsztatach do 15 lipca 2009 r. nadesłać należy na adres warsztaty@yoursgallery.com zestaw 30 zdjęć w jakości internetowej i CV. Koszt uczestnictwa to 350zł.

Więcej na: www.napoimages.com