Gdyńska Scena Letnia w fotografii

Rozpoczął się konkurs zorganizowany przez Nordea Bank, którego celem jest wybranie najlepszych zdjęć, dokumentujących wydarzenia na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Gdyni. W związku z dużym zainteresowaniem konkursem w poprzednich latach, organizatorzy zdecydowali o podziale konkursu na część dla amatorów oraz profesjonalistów. Najlepsze prace w obu kategoriach zostaną wybrane przez jury pod przewodnictwem trójmiejskiego fotografa Macieja Kosycarza. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz kupony na zakup sprzętu fotograficznego. W tym roku zwycięzca pierwszej nagrody w każdej z kategorii otrzyma 2000 zł, a wyróżnienia premiowane są kuponami na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 1000 zł.

Gdyńska Scena Letnia w fotografii

Najlepsze tegoroczne prace będą od jesieni prezentowane w Teatrze Miejskim w Gdyni. Fotografie wyróżnione w poprzednich edycjach konkursu będzie można oglądać w tym roku podczas specjalnej wystawy na promenadzie przy wejściu na Scenę Letnią.

reklama

Do konkursu każdy uczestnik może zgłosić zdjęcia pojedyncze i/lub fotoreportaże (do ośmiu fotografii) w formacie od 15×21 cm do 30×40 cm. Dopuszczalne są również wydruki zdjęć z zapisu cyfrowego. Ogłoszenie wyników Konkursu będzie miało miejsce podczas gali zamknięcia Sceny Letniej Teatru Miejskiego w Gdyni, która odbędzie się 16 sierpnia 2009 r. na plaży w Gdyni Orłowie.

Prace należy nadsyłać na adres: Centrala Nordea Bank Polska S.A., Departament Marketingu i Komunikacji, ul. Kielecka 2, 81-303 Gdynia w terminie do 13 sierpnia 2009 r.


15.07.2009 22:41 Aktualności,