Aukcja kampowych zdjęć

Ogłoszony przez Galerię Młodych w Łodzi konkurs „Kamp – niepohamowana wrażliwość” zaowocował ciekawymi realizacjami fotograficznymi, które oglądać można na kończącej się właśnie wystawie. Jej finisaż połączony zostanie z aukcją prezentowanych fotografii. Ceny bardzo zróżnicowane, ale warto przyjrzeć się ofercie, gdyż w zestawie można znaleźć interesujące prace w przystępnej cenie.

Aukcja kampowych zdjęć

W konkursie nagrodzono: Marię Kabelis (I nagroda), Annę Kowal (II nagroda), Joannę Wilińską (III nagroda) i wyróżniono Małgorzatę Weronikę Jasińską, Monikę Jolantę Kurmin i Zbigniewa Olszyna. Na aukcje wystawione zostaną także prace innych uczestników konkursu i wystawy: Alicji Wesołowskiej, Dobrochny Wojdy, Grupy 34, Kaji Kowalskiej, Aleksjeja Demidoffa, Małgorzaty Stępień, Katarzyny Kołomańskiej, Krzysztofa Włodka, Marty Janisz, Patrycji Półtorak, Marii Natalii Wierzbickiej, Sławomira Obsta, Ewy Mielańczyk i Pauliny Felisiak.

reklama

Kamp to sztuka silnie ironiczna, niekiedy frywolna niekiedy zaczepna. Nadesłane na konkurs prace ukazują kamp różnorodny, bogaty w odniesienia, grawitujący zarówno w stronę klasycznie pojmowanego kiczu, jak i reklamy.

25 lipca 2009 r., godz.16.00, finisaż wystawy i aukcja fotografii „Kamp”, Galeria Fotografii i Grafiki Młodzi, Łódź, ul. Gdańska 9.


21.07.2009 20:33 Aktualności,