Fotografie pedagogiczne

Czterech belfrów łódzkiej Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania prezentuje swoje zdjęcia w tamtejszym ŁTF-ie. Każdy z nich ma inne spojrzenie na fotografię, inny twórczy temperament i zainteresowany jest odmienną tematyką. Łączy ich uczelnia.

Mirosław Araszewski, Janusz Kobyliński, Piotr Komorowski i Sergiusz Sachno prezentują skromny wycinek swojej twórczości, niemniej jednak symptomatyczny dla ich zainteresowań. Wystawa powstała z chęci otwarcia się na silniejszy dialog ze studentami i łódzkim środowiskiem fotograficznym, w którym pedagodzy ci na co dzień nie działają. Ekspozycja jest ciekawym zderzeniem bardzo różnych spojrzeń na fotografię.

„Cztery spojrzenia”, Galeria Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego, Łódź ul. Piotrkowska 102. Wystawa czynna do 23 listopada 2008 r.

22.10.2008 17:23 Aktualności,