Bytom z szuflady

W Bytomiu trwa akcja odnajdowania zapomnianych zdjęć. Jej celem jest stworzenie galerii miasta sprzed 1989 r. Zdjęcia można przesyłać w dwóch kategoriach (Ludzie i Miejsca). Każdy, kto posiada stare fotografie w postaci papierowych odbitek, negatywów lub slajdów, może nie tylko przyczynić się do przywrócenia wspomnień bytomian, ale też zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród.

reklama

Firma “Skano” zeskanuje i odnowi każdą zgłoszoną do konkursu fotografię. Oryginały zostaną zwrócone uczestnikom, a zdjęcia w wersji elektronicznej ukażą się w galerii internetowej na stronie www.bytom.pl Pragnieniem organizatorów jest, aby zgłoszone do konkursu zdjęcia pokazywały nie tylko ulice, budynki, czy inne elementy architektury, ale przede wszystkim codzienne życie bytomian.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 30 września 2009 r.

Więcej na: www.bytom.pl i www.blog.skano.pl


29.07.2009 21:50 Aktualności,