Zapis czasu Janusza Musiała

Warszawska Galeria Obok ZPAF prezentuj prace Janusza Musiała. Fotograf dotyka tematyki upływu czasu i jego wpływu na archiwizację cyfrowych danych.

Janusz Musiał - Zapis czasu

Treści zapisane w postaci cyfrowych – komputerowych danych, rozmaite artefakty ludzkiej kreatywności i ekspresji twórczej (słowa, obrazy, dźwięki) zostają zdeponowane na nośnikach stanowiąc zbiór potencjalnych do odczytania danych. Wystawa przedstawia problematykę cyfrowej rewolucji współczesnych mediów. Stawia pytania o trwałość współczesnej kultury opartej na architekturze i estetyce niematerialności, efemerycznych pulsacjach światła na wszędobylskich ekranach, monitorach i wyświetlaczach.

reklama

Janusz Musiał, „Medialne Planety”, Galeria Obok ZPAF, Warszawa, pl. Zamkowy 8. Wystawa czynna w dniach 5-31 sierpnia 2009 r.


31.07.2009 22:46 Aktualności,