Polska jest niezwykła!

Można nadsyłać prace na konkurs “Polska jest niezwykła!”. Czas wakacji sprzyja wędrówkom z aparatem po różnych zakątkach kraju. Zdjęcia z tych podróży można zgłaszać na konkurs w czterech kategoriach: Cuda natury, Perły architektury, Niezapomniana impreza, Miejsca niezwykłe. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rejestracja na stronie www.polskaniezwykla.pl/konkurs i przysłanie za pomocą umieszczonego tam formularza maksymalnie 4 zdjęć. Fotografie mogą być wykonane wyłącznie na terenie Polski. Wykluczone są wszelkiego rodzaju fotomontaże. Dopuszcza się możliwość drobnych zmian polegających na polepszeniu jakości fotografii. Jury wyłoni zdobywcę Grand Prix oraz przyzna I, II i III miejsce w każdej kategorii.

reklama

Termin nadsyłania prac upływa 30 września 2009 r.

Pytania można kierować na adres e-mail: konkurs@polskaniezwykla.pl


04.08.2009 20:14 Aktualności,