Twoja klisza z Powstania po raz trzeci

Muzeum Powstania Warszawskiego po raz kolejny organizuje grę miejską “Twoja klisza z Powstania”. Tegorocznym tematem jest Harcerska Poczta Polowa. Na uczestników czeka wiele nietypowych sytuacji i oryginalnych zadań. Na terenie miasta zostaną odegrane wybrane sceny z przebiegu Powstania.

Twoja klisza z Powstania - konkurs

Miejscem, wokół którego będą się rozgrywać wydarzenia będzie Poczta Główna. Uczestnicy gry wciągnięci zostaną w zagadkową fabułę – z aparatami w ręku wcielą się w role powstańczych fotoreporterów. Będą mogli sprawdzić się w trudnych warunkach: pod presją czasu i w zmieniających się okolicznościach. W tym roku dwie wersje gry: trasę indywidualną dla wprawionych w boju oraz trasę familijną dla rodzin z dziećmi. Obie gry rozpoczną i skończą się w tym samym miejscu gwarantując wszystkim uczestnikom niezapomniane przeżycia.

reklama

Integralną częścią projektu jest konkurs na najlepsze zdjęcie z “Kliszy”. Każdy może wziąć w nim udział, wystarczy tylko zamieścić swoją fotografię na stronie internetowej.

8 sierpnia 2009 r., godz. 12.00, Twoja klisza z Powstania

Więcej na: www.klisza.1944.pl


05.08.2009 22:40 Aktualności,