Energetyczny konkurs fotograficzny

Spółka giełdowa BBI Zeneris NFI SA ogłosiła konkurs fotograficzny otwarty dla amatorów i profesjonalistów pod hasłem „Uchwycić energię”. Jego tematem są odnawialne źródła energii. Nie ma wymogu, aby temat ten traktować dosłownie.

Na konkurs zgłaszać można prace przesyłając je drogą elektroniczną poprzez serwis www.uchwycenergie.pl. Każdy uczestnik musi się zarejestrować oraz zamieścić zdjęcia w .jpg w galerii konkursowej w wielkości minimum 5 milionów pikseli. Wielkość pojedynczego pliku nie może przekroczyć 8 MB, a rozdzielczość minimalna to 300 dpi (18 × 24 cm). Kolory należy przygotować w standardzie: RGB

reklama

Przesyłając prace drogą tradycyjną należy przygotować zdjęcie na papierze fotograficznym o wymiarach 18 × 24 cm lub większe wraz z wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia (do pobrania z www.uchwycenergie.pl).

Organizatorzy oczekują zgłoszeń pod adresem: BBI Zeneris NFI S.A. ul. Paderewskiego 7, 61-770 Poznań z dopiskiem „konkurs fotograficzny”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 listopada 2008 r.


22.10.2008 17:38 Aktualności,