Konkurs fotograficzny - Szczęśliwe dzieciństwo

Otwarty dla wszystkich fotografujących konkurs “Szczęśliwe dzieciństwo” organizowany jest w ramach kampanii “Dzieciństwo bez przemocy”.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii ilustrującej czas dziecięcej szczęśliwości: zakopywania “sekretów” w ogródku, rąk lepkich od waty cukrowej, przyjaźni z psami z sąsiedztwa i hodowania ślimaków w słoiku. Temat można ująć w dowolny sposób np. w postaci portretu lub reportażu. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: dziecinstwobezprzemocy@fdn.pl.

reklama

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wejdą uznani polscy fotografowie, wśród nich Tomek Sikora. Prace finalistów będą prezentowane na wystawie w Galerii Jabłkowskich przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie od 24 października 2009 r. Laureaci konkursu otrzymają nagrody w postaci aparatów fotograficznych firmy Nikon.

Termin zgłaszania prac upływa 6 października 2009 r.


18.08.2009 23:53 Aktualności,