Konkurs na fotografię królewskich grodów

Stowarzyszenie Miast Króla Kazimierza Wielkiego ogłosiło dla wszystkich fotografujących konkurs, który ma pokazać tradycje i współczesność miast, historycznie związanych z królem Kazimierzem Wielkim. Organizatorzy liczą na fotografie przedstawiające architekturę, życie codzienne mieszkańców, pejzaż miejski (wiejski), miejskie (wiejskie) wydarzenia oraz „ducha” grodu Kazimierzowskiego. Nadsyłać można wyłącznie prace wykonane w okresie wiosny i lata 2009 r. Każdy uczestnik może nadesłać do 30 fotografii (mogą to być zdjęcia pojedyncze lub cykle). Akceptowane będą jedynie prace przesłane na płycie DVD w formacie .jpg o nie mniejszej rozdzielczości niż 1200×1600 pikseli.

reklama

Prace należy nadsyłać na adres: Stowarzyszenie Miast Króla Kazimierza Wielkiego, 87-820 Kowal, ul. Zamkowa 4, w terminie do 30 września 2009 r.

Więcej na: www.kazimierzwielki.pl


20.08.2009 22:32 Aktualności,