Konkursu fotograficzny Herbata wokół nas

Herbata to temat wielobarwny, inspirujący, odzwierciedlający nasze narodowe tradycje oraz domowe przyzwyczajenia. Pijemy ją wszyscy i wszędzie – w domu, w szkole, na działce, w biurze. Za każdym razem towarzyszy jej inny rytuał, inne naczynia, inne jedzenie, inni ludzie.

Konkurs fotograficzny “Herbata wokół nas” to propozycja dla miłośników herbaty, fotografii i dla poszukiwaczy przygód. Organizatorzy przygotowali specjalną stronę internetową, na której zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, po zarejestrowaniu będą umieszczać wykonane przez siebie fotografie. Oceni je jury w składzie: Adam Golec (przewodniczący, fotograf Gazety Wyborczej), Szymon Szcześniak (absolwent ITF Opava, fotograf komercyjny), Wojciech Franus (dyrektor artystyczny National Geographic Polska), Marcin Grabowiecki (redaktor działu artystycznego Fotopolis) oraz Piotr Witomski (przedstawiciel organizatora).

reklama

W kategorii profesjonalistów główną nagrodą jest dwutygodniowy wyjazd na Sri Lankę i realizacja wybranego reportażu. W kategorii amatorów pierwsza nagroda to laptop marki Apple. Poza tym do wygrania bank pamięci, iPod Touch, torby fotograficzne, kursy fotografii oraz książki o tematyce fotograficznej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 października 2009 r.

Więcej na: www.dniherbaty.pl/konkurs


21.08.2009 21:36 Aktualności,