Magazyn Fotograficzny w Radio PIN

W Radio PIN od najbliższej soboty czyli od 5 września 2009 r., co tydzień, o godzinie 15.00 emitowany będzie nowy program o fotografii o prostej nazwie Magazyn Fotograficzny.

W dwugodzinnej audycji omawiane będą nowości sprzętowe oraz udzielane porady techniczne, ale także znajdzie się w nim wiele informacji o artystycznej stronie fotografii i bieżących wydarzeniach kulturalnych z tej dziedziny.

reklama

Na antenie toczyć będą się rozmowy o fotografii kolekcjonerskiej, galeriach fotograficznych, ciekawych wystawach, interesujących książkach o fotografii i tekstach prasowych na jej temat. W programie także pojawi się wielu gości: znane, fotografujące osoby; uznani mistrzowie fotografii, animatorzy fotograficznych wydarzeń (festiwali, konkursów itp.), młodzi fotografowie mający już na debiucie ciekawe propozycje artystyczne, galerzyści, kolekcjonerzy, i wiele innych ciekawych postaci. Na żywo będą też relacjonowane interesujące fotograficzne imprezy – zarówno oczekiwane debiuty sprzętowe i spektakularne prezentacje nowych aparatów, jak i wernisaże wystaw, festiwale czy konkursowe gale. Słowem wszystko, co w świecie fotografii istotne dla tych, którzy fotografują i dla tych którzy się fotografią interesują.

Radia PIN można obecnie słuchać w Warszawie i okolicach na 102 MHz, Łodzi na 102,3 MHz, oraz na platformie cyfrowego Polsatu – lista radiowa numer 6, na platformie cyfrowej Cyfra+ na kanale 172, pozycja 3 i on-line ze strony Radia PiN po wcześniejszym zarejestrowaniu i zalogowaniu się.