Objazdowy świat dziecka

W ramach rozpoczynającego się w Katowicach 7 Objazdowego Festiwalu Filmowego “Watch Docs. Prawa człowieka w filmie” trwa konkurs fotograficzny zatytułowany „Opowieści o dzieciach”. Temat rozumiany jest jako subiektywne, indywidualne, osobiste spojrzenie na szeroko pojęty świat dzieci. Spojrzenie na ich emocje, naturę i marzenia.

reklama

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie do 3 prac. Prace należy przesyłać w formacie 20×30 cm wraz z płytą CD/DVD z zapisem cyfrowym w rozdzielczości 2500×1700 pikseli.

Prace należy przesłać na adres: Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Bona Fides, ul. Warszawska 19, 40-009 Katowice, w terminie do 14 września 2009 r.

Więcej na: http://bonafides.pl


07.09.2009 19:33 Aktualności,