Wielkopolska Press Photo 2009

Konkurs adresowany do fotoreporterów oraz redakcji gazet lokalnych i regionalnych wydawanych w województwie wielkopolskim nagradza najlepsze zdjęcia prasowe 2009 r, które potem prezentowane są w formie wystawy objazdowej. Fotografie te zawsze wzbudzają duże zainteresowanie zarówno w swym dokumentalnym, jak i artystycznym wymiarze.

reklama

Do konkursu można zgłaszać zdjęcia wykonane w listopadzie i grudniu 2008 r. oraz w całym 2009 r. w dwóch kategoriach: zdjęcia pojedyncze i zestawy. Zdjęcia mogą pochodzić z dowolnego regionu Polski lub świata. Zestawy powinny liczyć od 3 do 9 zdjęć. Akceptowane są odbitki czarno-białe oraz barwne w minimalnym formacie 15 × 21 cm, a także pliki cyfrowe (na płytach CD) zapisane jako jpg w rozdzielczości 300 dpi Zgłoszone do udziału w konkursie prace oceniać będzie Jury pod przewodnictwem wybitnego polskiego reportażysty Tomasza Tomaszewskiego.

Adres organizatora: Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury, ul. Prusa 3, 60-819 Poznań.
Termin nadsyłania prac upływa 31 października 2009 r.


14.09.2009 18:18 Aktualności,