Konkursowe narodziny fotografii

Z okazji 170. rocznicy narodzin fotografii Ploto.com, OnePhoto.net i Obiektywni.pl, we współpracy z Allegro.pl ogłosiły konkurs, w którym jurorami są: Zbigniew Tomaszczuk, Rafał Milach i Agnieszka Kozak. Platformą przedsięwzięcia jest specjalny serwis 170lat.pl. Zdjęcia zgłaszać można w 3 kategoriach: Natura, Człowiek i Wydarzenie. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie po dwie fotografie w każdej kategorii.

reklama

Na zwycięzców czekają drukarki PIXMA Pro9500 MarkII A3 Canon i aparat Canon EOS 5D MarkII ufundowanym przez Allegro.pl. 10 najlepszych prac zostanie zaprezentowanych na wystawach w Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, Ośrodku Działań Artystycznych „Firlej” we Wrocławiu oraz w galerii Młodzi w Łodzi.

Termin nadsyłania prac upływa 20 października 2009 r.

Więcej na: www.170lat.pl


25.09.2009 12:37 Aktualności,