Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w kwietniu 2010 r.

Bezpłatne wartsztaty FOTOSTER w kwietniu 2010

Program TOSTER Workshop WSR w kwietniu 2010 r.:

 • FILMOster 9 kwietnia 2010 r. godz. 9.00 SESJA FILMOWA
  RAFAŁ LISTOPAD – Montaż spotu reklamowego
  (miejsce: WSR)
  Rafał Listopad jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Wyróżniono go licznymi nagrodami m.in. nagrodą za montaż oraz “profesjonalność, delikatność i dobrą energię” na KSF“Młodzi i Film” w 2006 r. za film “Oda do radości”, Offskarem Polską Nagrodą Kina Niezależnego za najlepszy montaż w 2008 r. za film “Trójka do wzięcia” i nominacją w kategorii najlepszy montaż do Orłów 2008 – Polskich Nagród Filmowych za “Katyń”. Ma w dorobku montaż filmów: “Oda do radości”, “Statyści”, “Trójka do wzięcia”, “Katyń”, “Środa, czwartek rano” oraz serial telewizyjny “Hotel pod żyrafą i nosorożcem”.
 • FOTOster 9 kwietnia 2010 r. godz. 9.00 SESJA FOTOGRAFICZNA
  LEONARD KARPIŁOWSKI – Wydruki fotografii plenerowej
  (miejsce: WSR)
  Leonard Karpiłowski w 1976 r. ukończył Studium Fotografii i Filmu Centralnego Ośrodka Metodyki Upowszechniania Kultury MKiS. Fotografią uprawia od 1965 r. Zajmuje się dydaktyką fotograficzną, w latach 70. i 80. jako wykładowca i konsultant Centralnego Ośrodka Metodyki Upowszechniania Kultury. W działalności twórczej wykorzystuje głównie technikę bromową i jej możliwości interpretacyjne, kolor traktując głównie użytkowo. Uprawia fotografię kreacyjną, pejzażową i industrialną. Wystawia od 1974 r. Jego prace były eksponowane na ponad 70 wystawach krajowych i zagranicznych. Jest autorem 11 wystaw indywidualnych. Od 1993 r. zajmuje się publicystyką z zakresu estetyki, techniki i technologii fotografii. Publikował na łamach polskich pism fotograficznych. Systematycznie publikuje artykuły o technice oświetleniowej w internetowym portalu „Świat Obrazu”.
  Jest autorem książek „Fotografia wielkoformatowa” (2000), „Aparaty średnioformatowe” (2002), „Światła i cienie w fotografii” (2008). Od ośmiu lat jest konsultantem firmy Hensel Studiotechnik, ponadto współpracuje z firmami fotograficznymi: Olympus, FujiFilm, Sony, Canon, Medikon i Monolight, biorąc udział w prezentacjach sprzętu fotograficznego i oświetleniowego, oraz w innych działaniach jako konsultant i wykładowca.
 • GRAFOster 23 kwietnia 2010 r. godz. 9.00 REALIZACJA GRAFICZNA
  grupa noBrain – Obiekty latające, kodowanie przestrzeni
  (miejsce: WSR)
  Grupa noBrain to Monika Waraxa i Jakub Budzyński. Zwykle małomówni. Powściągliwi. Znani w środowisku ze swojego skandalicznego zachowania. Są określani jako streetartowcy, sami o sobie mówią tak: Hop siup biegnie trup (w ścisłym nawiązaniu do tradycji) Jesteśmy lepsi od Amerykanów, precyzyjniejsi od Niemców i bardziej czekoladowi od Szwajcarów. I jeszcze malarstwo nie zginęło, jak mówi David Hockney. źródło: http://independent.pl/nobrain.
 • STRATOster 23 kwietnia 2010 r. godz. 9.00 STRATEGIA REKLAMY I PR
  ALEK SIERŻĘGA – Autoprezentacja i wystąpienia publiczne
  (miejsce: WSR)
  “Kreatywnie, czasem niekonwencjonalnie, ale zawsze po 10 rano, podchodzę do pracy. Trzeba znać swoje ograniczenia…” Umiejętności: – wymyślanie, opracowywanie i kierowanie wdrażaniem nowych funkcjonalności i portali – budowanie zespołów roboczych – tworzenie i prowadzenie szkoleń oraz symulacyjnych gier szkoleniowych – znajomość wielu systemów cms, programów i podstaw programowania Cele zawodowe: – poznawać, tworzyć i ulepszać rozwiązania internetowe – popularyzować gry symulacyjne – podejmować nowe wyzwania i ciekawe zadania. źródło: http://www.goldenline.pl/aleksander-sierzega

Zapisy, więcej informacji stronie: Toster Workshop WSR.


31.03.2010 23:57 Aktualności,