Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w maju 2010 r.

Bezpłatne wartsztaty FOTOSTER w maju 2010

Program TOSTER Workshop WSR w maju 2010 r.:

 • FOTOster 21 maja 2010 r. godz. 9.00 SESJA FOTOGRAFICZNA
  PIOTR KRÓL – Fotografia reporterska
  (miejsce: WSR)
  Urodziłem się w 1981 roku na Opolszczyźnie, mieszkam i pracuję w Warszawie. W 2003 roku ukończyłem Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarstwa w Opolu na kierunku fotografia. W 2007 roku obroniłem pracę dyplomową na wydziale operatorskim, kierunku fotografia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Shillera w Łodzi. Pracuję jako fotograf od 2000 roku, wtedy też zacząłem współpracę z dziennikiem Nowa Trybuna Opolska. Od 2007 do 2009 współpracowałem z dziennikiem Polska The Times jako fotoedytor, a później jako zastępca szefa działu foto. Obecnie związany jestem z agencja fotograficzną FORUM.
 • GRAFOster 07 maja 2010 r. godz. 9.00 REALIZACJA GRAFICZNA
  JAKUB BUDZYŃSKI – Kaligrafitti (kaligrafia + grafitti)
  (miejsce: WSR)
  Rocznik 1978. Studia w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w latach 1998-2003. Dyplom w pracowni litografii prof. Władysława Wineckiego, aneks w pracowni malarstwa prof. Adama Styki. W 2005 roku stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Ważniejsze wystawy indywidualne: 2005 – Bardzo brzydkie malarstwo, Cafe Galeria Helsinki, Warszawa – Krytyczna Paranoja, pokaz VJ, Warszawska Noc Muzeów, dziedziniec główny, Muzeum Narodowe, Warszawa – Bardzo brzydkie malarstwo, projekt Panorama, Cafe Galeria, ul. Radna 13, Warszawa. Wybrane wystawy zbiorowe: 2001 – litografia, Institute of Art&Design, Milwakee, USA 2003 – rysunek, wyróżnieni studenci Wydziału Grafiki ASP, Galeria Aneks, Warszawa – Nieustające wakacje, malarstwo, Galeria Ateneum, Warszawa – Sześcian, malarstwo i litografia, Galeria Podziemia Kamedulskiego, Warszawa 2004 – Bardzo brzydkie malarstwo, Galeria Kółko, Warszawa 2005 – Sąsiedzi dla sąsiadów, Berlin Wschodni na Pradze Północ, Pracownia Piętro Wyżej, Warszawa – 37. Ogólnopolskie Biennale Malarstwa “Bielska Jesień” , Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała – Festiwal Form Małych, wlepki, Le Madame, Warszawa. Publikował fragmenty autorskiego komiksu na łamach Aktivista. Od kilku lat jest wykładowcą WSR.
 • FILMOster 14 maja 2010 r. godz. 9.00 SESJA FILMOWA
  ANDRZEJ REHOROWSKI – Produkcja filmowa
  (miejsce: WSR)
  Andrzej Rehorowski jest założycielem i właścicielem studia produkcyjnego FilmWorks. Jest też producentem, który w branży filmowej pracuje od 10 lat. Doświadczenie zdobywał
  m.in. w firmach Graffiti Film, Moonlighting czy Film Republic. Ma na swoim koncie produkcję 160 filmów reklamowych dla klientów polskich i zagranicznych. Wyprodukował filmy reklamowe m.in. dla takich marek jak Żywiec, Warka Jasne Pełne, Tatra, Okocim, Pilsner Urquell, Tuborg, Nestle, Nescafe, Fanta, Multivita, Skoda, Volkswagen, Plus, Simplus, Era, Tak Tak, TP SA, Orange, PZU SA i PZU Życie Pekao SA, VW Bank Direct, ING, Orlen, Blend-a-med, Radio Eska, RMF FM, Delecta i Winiary. W FilmWorks Rehorowski wprowadza światowe standardy w dziedzinie organizacji produkcji i jakości świadczonego serwisu.
 • STRATOster 28 maja 2010 r. godz. 9.00 STRATEGIA REKLAMY I PR
  IZABELA LEBUDA – Trening kreatywności (dla zaawansowanych)
  (miejsce: WSR)
  Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Warszawskiej Szkoły Reklamy. Pracuje jako asystent w Pracowni Psychopedagogiki Kreatywności APSu i nauczyciel w WSRze. Prowadzi treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu kreatywności, twórczego rozwiązywania problemów, efektywnego uczenia się i warsztaty umiejętności społecznych. Jest licencjonowanym trenerem międzynarodowych programów „Odyseja Umysłu” i „Destination Imagination”. Obszary naukowych zainteresowań to psychologia i pedagogika twórczości, psychologia reklamy i psychologia sukcesu (z zakresu tej ostatniej przygotowuje rozprawę doktorską). Jest autorem artykułów naukowych i rozdziałów publikowanych w periodykach psychologicznych i psychologicznych. W WSR od 2006 roku prowadzi następujące zajęcia: Autoprezentację i wystąpienia publiczne, Psychologię zawodu wizażysty, Trening kreatywności, Twórczość w reklamie.

Zapisy, więcej informacji stronie: Toster Workshop WSR.


07.05.2010 01:52 Aktualności,