Herbaciany konkurs fotograficzny

Magazyn “National Geographic” i producent herbaty Dilmah ogłosiły konkurs fotograficzny, którego tematem jest herbata. Nadsyłać na niego należy zdjęcia nie nawiązujące bezpośrednio do którejkolwiek z marek herbaty, a zgodne z tematem “Herbata w wielkim mieście”.

reklama

autora, na papierze fotograficznym w formacie 18 × 24 cm lub większym, opatrzonych kartą zgłoszenia dostępną na www.nationalgeographic.pl i www.dniherbaty.pl Zgłaszane do konkursu fotografie nie mogą być wcześniej nagradzane w żadnym innym konkursie fotograficznym.

Oceny nadesłanych prac dokona Jury, które wybierze półfinalistów. Każdy z nich w ciągu siedmiu dni od daty otrzymania informacji o zakwalifikowaniu się do półfinału jest zobowiązany przesłać na adres organizatora negatyw, diapozytyw lub pliki cyfrowe swojej fotografii. Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody: 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby na Sri Lankę w towarzystwie fotografa National Geographic (objazd, warsztaty); komputer MacBook marki Apple (MacBook 13,3”/2.1GHz), oprogramowanie do zarządzania zdjęciami (przechowywanie i obróbka) Aperture 2; iPoda Touch 16GB 2nd gen. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie o sposobie odbioru nagrody do dnia 31 stycznia 2009 r.

Zgłoszenia są przyjmowane do 10 stycznia 2009 r. Decyduje data stempla pocztowego.


27.10.2008 15:15 Aktualności,