Konkurs fotograficzny: Zostań Korespondentem

Dla wszystkich fotografujących zaniepokojonych stanem naszych dróg i tym, czy zdążymy z remontami przed Euro 2012 rozpisano konkurs „Zostań Korespondentem Drogowym Roku 2008!”.

reklama

Konkurs rozgrywany jest w następujących kategoriach: Na naszych drogach; Drogi do Euro; Autostrady i drogi ekspresowe w budowie; Drogi w Twojej okolicy; Budowa drogi dzień po dniu. Im więcej relacji zamieści jeden autor, tym większe ma szanse na wygraną. Może publikować relacje w jednej, bądź wszystkich kategoriach. Najwyżej oceniane będą te relacje, w których dobrym zdjęciom towarzyszyć będzie interesujący tekst.

Aby zostać korespondentem należy zarejestrować się na http://serwisydrogowe.mojeauto.pl/. Łączna wartość nagród to 15 tysięcy złotych! Konkurs trwa do stycznia 2009.


31.10.2008 17:49 Aktualności,