Konkurs na staż w Agencji East News

Agencja fotograficzna East News i Magazyn “Slajd” zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, którego główną nagrodą będzie miesięczny staż w Dziale Reklamy lub Dziale Prasowym agencji.

reklama

Uczestnicy konkursu mogą nadsyłać prace w jednej w dwóch kategorii: zdjęcie prasowo-reporterskie lub zdjęcie ilustracyjne. Jury szczególną wagę przywiązywać będzie do kreatywności oraz do niekonwencjonalnych rozwiązań. Autor najlepszego zdjęcia prasowo-reporterskiego będzie miał okazję dokumentować ważne wydarzenia polityczne i kulturalne pod okiem zawodowych reporterów z Agencji oraz “doszlifować” swój warsztat fotograficzny. Zwycięzca w kategorii ilustracyjnej będzie mógł przekonać się, jak wygląda w praktyce zawód fotoedytora oraz współpraca z agencjami reklamowymi. Przewidywane są także nagrody pocieszenia w postaci kart pamięci CompactFlash.

Prace należy nadsyłać do 31 stycznia 2009 r. Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane w dziale “Klub Slajd” oraz na stronie www.klubslajd.pl. Więcej na www.konkurs.eastnews.pl


31.10.2008 18:11 Aktualności,