Konkurs WSR i Świata Obrazu na Akt męski rozstrzygnięty

Pierwsza część Wielkiego Konkursu Fotograficznego organizowanego przez portal ŚwiatObrazu.pl i Warszawską Szkołę Reklamy, którego tematem był Akt męski została rozstrzygnięta.

reklama

Jury w składzie: Anna Cymer (krytyk fotografii, ŚwiatObrazu), Agnieszka Gniotek (krytyk, kurator, Warszawska Szkoła Reklamy), Sylwia Kowalczyk (fotograf, kurator, Krakowska Akademia Fotografii), Monika Kozień-Świca (krytyk fotografii, kurator, Muzeum Historii Fotografii w Krakowie) i Oiko Petersen (fotograf, Warszawska Szkoła Reklamy) postanowiło przyznać następujące nagrody:

Grand Prix – za zdjęcie „Kowadło” autorstwa Artura Mostowskiego
Nagrodą jest uczestnictwo w kursie „Człowiek w obiektywie” realizowanym w Warszawie przez Warszawska Szkołę Reklamy lub warsztatach mistrzowskich z Jackiem Porembą realizowanych w Krakowie przez Krakowską Akademię Fotografii.

I miejsce – Łukaszowi Dunikowskiemu za „Autoportret”
Nagrodą jest uczestnictwo w kursie „Człowiek w obiektywie” realizowanym w Warszawie przez Warszawska Szkołę Reklamy lub warsztatach mistrzowskich z Jackiem Porembą realizowanych w Krakowie przez Krakowską Akademię Fotografii.

II miejsce – lucy za „Prysznic”
Nagrodą jest uczestnictwo w weekendowym warsztacie aktu realizowanym w Warszawie przez Warszawska Szkołę Reklamy lub weekendowym warsztacie aktu realizowanym w Krakowie przez Krakowską Akademię Fotografii.

III miejsce dla Łukaszowi Cyrusowi za “Climbers”
Nagrodą jest uczestnictwo w weekendowym warsztacie aktu realizowanym w Warszawie przez Warszawska Szkołę Reklamy lub weekendowym warsztacie aktu realizowanym w Krakowie przez Krakowską Akademię Fotografii.

Wyróżnienie dla Marty Jasińskiej za zdjęcie bez tytułu, Izabeli Popek za „Lot” i Krzysztofa Sordyla za „ *** ” w postaci nagród książkowych ufundowanych przez „Biuletyn Fotograficzny”.

W Plebiscycie Publiczności, trwającym od 30 września do 12 października 2008 r. zwyciężyła praca akt 0100324 autorstwa ciubas.

Nagrodą w Plebiscycie jest uczestnictwo w weekendowym warsztacie „Światło dla zaawansowanych” realizowanym w Warszawie przez Warszawska Szkołę Reklamy lub udział w jednych warsztatach Krakowskiej Akademii Fotografii jako wolny słuchacz.


07.11.2008 19:55 Aktualności,