Konkurs fotograficzny Corela

Firma Corel ogłosiła konkurs fotograficzny „Przed i po”. Jest on otwarty dla wszystkich fotografujących, tak więc wszyscy mają szansę wygrać lustrzankę Sony Alpha 300 DSLR. Nagrodą za drugie i trzecie miejsce jest cyfrowa ramka na zdjęcie Agfafoto o przekątnej 7’’ oraz program Corel Paint Shop Pro Photo X2.

reklama

Aby wziąć udział w konkursie należy ze strony www.corel.com/pl/przedipo/ ściągnąć 30-dniową wersję próbną oprogramowania Corel Paint Shop Pro Photo X2, przejrzeć kolekcję fotografii i wybrać zdjęcie, a następnie dokonać na tym zdjęciu wszelkich modyfikacji przy wykorzystaniu programu marki Corel. 30-dniowa wersja próbna posiada wszystkie narzędzia dostępne w wersji pełnej – w tym „Centrum Edukacyjne”, zawierające przydatne porady. Końcowy efekt manipulacji i zmian, należy przesłać, wraz z oryginałem do firmy Corel na adres przedipo@corel.com

Użytkownicy, którym przydałaby się mała pomoc, znajdą na stronach Corel specjalne poradniki oraz kilka filmów pokazujących Paint Shop Pro Photo X2 w akcji. Przedstawiają one proste operacje edycyjne, takie jak usuwanie efektu czerwonych oczu, wygładzanie skóry, wybielanie zębów, dodawanie opalenizny czy usuwanie z tła różnych obiektów. Łącznie do wyboru jest ponad 500 efektów.

Więcej informacji: www.corel.com/pl/przedipo/ Wszystkie zgłoszenia będą przyjmowane do 18 grudnia 2008 r.


24.11.2008 21:47 Aktualności,