Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w grudniu 2008 r.

Program TOSTER Workshop WSR w grudniu:

 • StratoSter 5 grudnia 2008 r. godz. 9.00 STRATEGIA REKLAMY i PR
  ARTUR ADAMOWICZ – Komunikacja z mediami w PR
  (miejsce: WSR)
  Artur Adamowicz jest Partnerem Zarządzającym w agencji Talking Heads PR. Zajmuje się tworzeniem strategii komunikacyjnych dla kluczowych klientów. Wcześniej był m.in PR Team Managerem w agencji Pegasus PR. Ma doświadczenie dziennikarskie, pracował m.in. w Wirtualnej Polsce, Axel Springer, Pulsie Biznesu i miesięczniku Pieniądz.
 • FilmoSter 12 grudnia 2008 r. godz. 9.00 SESJA FOTOGRAFICZNA
  RYSZARD KŁOSOWSKI – Postprodukcja filmu reklamowego
  (miejsce: Studio MN)
  Ryszard Kłosowski producent telewizyjny i reżyser, pracował przy produkcjach fabularnych i dokumentalnych, wykładowca w Szkole Mistrzów Reklamy, były Dyrektor Design Direct Gruppa66Ogilvy i były Head of TV Dept. w agencji reklamowej D’Arcy. Obecnie pracuje jako Director&SeniorBroadcast Producer TV w TPS w Warszawie.
 • GrafoSter 19 grudnia 2008 r. godz. 9.00 REALIZACJA GRAFICZNA
  ŁUKASZ DZIEDZIC – Zbrodnie typografów i projektowanie kroju pisma
  (miejsce: WSR)
  Projektuje litery, a czasem coś innego. Edukację szkolną zakończył na etapie wczesnym. W konkursach nie uczestniczy. Pracował jako dyrektor artystyczny dla wielu wydawnictw i tytułów prasowych m.in. w Gazecie Wyborczej, Przekroju, tytułach G+J i Axel Springer. Jest autorem wielu krojów pisma m.in. pisma Blokresi, Tolkien, Cruiser czy Helga. Swoje czcionki sprzedaje poprzez Dom Typograficzny Font Shopping National.

Zapisy, więcej informacji stronie: Toster Workshop WSR.


27.11.2008 00:27 Aktualności,